תיאטרון זמארין - זמארין הפקות

המדריכים / מורי-הדרך

מורי-הדרך העובדים עמנו

דרור פרידמן - זכרון יעקב

 

מורה דרך מוסמך של משרד התיירות, בוגר לימודי עיצוב גרפי. מתגורר במושבה זכרון יעקב, ומדריך בעברית ובאנגלית.
ניסיון עשיר של למעלה מעשרים שנה בהדרכה: הדריך בחברה להגנת הטבע, בגן הזואולוגי ובגן הבוטני, בהשתלמויות מורים, בחוגי טבע, בטיולי משפחות ובטיולי הליכה ואקסטרים במסגרת תיירות נכנסת .
כיום מדריך תיירים ומשלחות של משרד החוץ ומשרד הביטחון בחברות התיירות המובילות בארץ. מדריך באנגלית ועברית.


דרור: "נולדתי בכפר קטן לחופי הים התיכון, שם התחילה אהבתי לטבע, נופים פתוחים ובעלי חיים. אין דרך מומלצת יותר להתחבר לארץ וללמוד על תרבויות, צבעים, טעמים וריחות של ישראל, מאשר ללכת בשבילים, לטפס על הרים או לחצות עמקים, לראות בעיניים שלכם ולחוות את הטבע הפראי, לבקר במקומות קדושים, בערים עתיקות או בישובים חדשים. מובטחת לכם חוויה של עניין, ריגוש והנאה."


זאב פרל - צפת

אל האתר: זאב פרל - סיורי איכות בגליל

ראש העיר צפת לשעבר, דור תשיעי בצפת, מורה דרך בכיר ובעל ניסיון של 15 שנה, חוקר העיר צפת, תואר שני בלימודי ארץ-ישראל מאונ' בר-אילן

 

ליה נאור - זכרון יעקב, ירושלים

אל האתר: ליה נאור - תרפיה בטבע, טיולים וסדנאות

 

מורת דרך מוסמכת של משרד התיירות. תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בדרמה-תרפייה - לסלי קולג', תראפיסטית בטבע, דרמה תראפיסטית, אומנית ומספרת סיפורים מוסמכת.

 

נסיון עשיר בהנחיית קבוצות, הדרכת טיולים והוראה.
ליה מארגנת, מפיקה ומנחה מגוון של טיולים, מסעות, סדנאות והרצאות, ומשלבת  חוויה, יצירתיות, דמיון ופנטזיה, ידע נרחב, מקצועיות, חווית העצמה ושפע הומור וצחוק.

 

ליה נאור: "אני עובדת עם כלים ממגוון עולמות: פסיכולוגיה, שמאניזם, חלומות, דרמה, סיפור ויצירה. שילוב כל העולמות האלו מאפשר להגיע אל מלוא הפוטנציאל של מי שאני.
אני מציעה חוויות של פסק זמן מהקצב המטורף של החיים ומתן מרחב הזמן הדרוש כדי לאפשר לנו מפגש עם עצמנו.
העבודה שלי מבוססת על האמונה שלכל אדם היכולת והידע להבריא את עצמו והריפוי מתחיל במפגש אותנטי עם מי שאנחנו, עם חיבור לכוחות שלנו ולמקורות הידע וההזנה האישיים שלנו.
העבודה שלי משלבת רוח וחומר.אין צורך בשעות מדיטציה או התנזרות מאוכל כדי להתחבר פנימה והחוצה. מסע בטבע טומן בחובו אתגרים והתמודדויות עם מכשולים אך יש גם בו גם שפע של הנאה, פינוק, שמחה, צחוק ושחרור."נועה טולדנו - זכרון יעקב

מורת דרך מוסמכת של משרד התיירות
 


האתר נבנה ע"י: IMK - הקמת אתרים ועוצב ע"י: www.Sketch.co.il כל הזכויות שמורות © זמארין 2008